07.03.2014

„Klub Mężusiów”

plakat

7 marca 2014 r. (piątek), godz. 1900
sala teatralna

Spektakl komediowy wg Kristof Magnusson. Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek domowych kłopotów.

 

7 marca 2014 r. (piątek), godz. 1900, sala teatralna

Spektakl komediowy wg Kristof Magnusson

Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek domowych kłopotów.
Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie państwo odpowiedź w brawurowej komedii wyreżyserowanej przez Andrzeja Rozhina. „Klub mężusiów” to ironiczny obraz świata kobiet, mężczyzn i małżeńskich problemów. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

„Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

Występują:
Roland – Krzysztof Tyniec
Karol – Cezary Morawski
Andy – Michał Milowicz
Mario – Robert Wabich

Reżyseria – Andrzej Rozhin
scenografia – Dorota Banasik
kostiumy – Małgorzata Bursztynowicz
muzyka – Marcin Partyka
teksty piosenek – Krzysztof Tyniec

Czas trwania: 120 min. (z przerwą)

Bilety: 80 zł

Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

Invalid Displayed Gallery

plakat

Piątek, 07.03.2014