25.10.2024

Dawid Tyszkowski – już raczej nie wróci tour

Dawid Tyszkowski – już raczej nie wróci tour

Po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, podczas której Dawid Tyszkowski zagrał kilka koncertów przy pełnych salach, nadszedł czas na jesienną! Tym razem Artysta przygotował aż czternaście pełnych niespodzianek wydarzeń. Tej jesieni prócz piosenek z płyty “Mój kot zaginął i już raczej nie wróci” usłyszycie również wyjątkowy materiał z letniego projektu Dawida – nowe, zaskakujące aranżacje piosenek z „Akademii Pana Kleksa”. Odświeżone hity zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych fanów. Przygotujcie się na muzyczną podróż pełną emocji i nowości!

Dawid Tyszkowski To bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia, objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka.

W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę „Nadal nie śpię”, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan a dwa single promujące z albumu przebiły barierę 5 mln odtworzeń na Spotify. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – „Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz „Nie całuj” z Julią Wieniawą i Kubą Karasiem, a każdy z klipów ma już ponad 2 miliony wyświetleń na YouTubie. W 2023 roku wystąpił na Wodecki Twist Festiwal oraz u boku MIUOSHA i Zespołu Śląsk w projekcie „Pieśni Współczesne”. 

17 listopada 2023 premierę miało debiutanckie LP artysty – „Mój kot zaginął i już raczej nie wróci”, promowane przez wyprzedaną w 7 klubach trasę – „Mój kot zaginął Tour”.

W 2024 artysta dostał nominację do Fryderyka za album roku pop oraz Odkryć Empiku.

A to dopiero początek.

Piątek, 25.10.2024, Scena NCK
godz. 19:00

Bilet - 110 / 90 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.