Koncert Młodych Muzyków
17 czerwca 2015 (środa), godz. 1700, sala kameralna
„Ucha nastawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja.”
Anna Maria Jopek
Cykliczny wieczór muzyczny w wykonaniu uczniów fortepianu, gitary, skrzypiec, fletu poprzecznego, ukulele i elektronicznych instrumentów klawiszowych. Koncert stanowi podsumowanie pracy w drugim semestrze i umożliwia zaprezentowanie talentu i postępów w nauce przed publicznością.
Koncert przygotowali pedagodzy: Kinga Banasik-Janik, Marta Brzoza, Tomasz...
- 14/03/2014
- Czytaj więcej +



















