Jakub Czajkowski – Pół roku w Azji
17 lutego – 17 marca 2015 r., bud. A
wystawa fotografii
Kolejna wyprawa do Azji, tym razem z biletem w jedną stronę. Start w Tadżykistanie, dalej pieszo, stopem i jak się da, kierunek Kuala Lumpur. W ciągu ponad 5 miesięcy podróżowaliśmy przez 7 państw. Wędrowaliśmy po Pamirze i górach Tien-szan, odwiedziliśmy klasztory Tybetu i starożytne świątynie w Kambodży. Z dziewiczych lasów w Laosie wjechaliśmy do betonowej dżungli Bangkoku. Na miejskich bazarach i w domach zwykłych...
- 09/10/2014
- Czytaj więcej +



















