Natalia Kliś „Kliśka”

Natalia „Kliśka” Kliś swoją przygodę z tańcem zaczęła 8 lat temu. Przez ten czas miała przyjemność poznać wiele stylów tanecznych, ale najbardziej bliski jej sercu pozostał Hip Hop, którego podstawy możemy zauważyć w przygotowywanych przez Kliśkę choreografiach, gdzie często goszczą elementy afro, dancehallu, poppingu, waackingu, krumpu, vouge’ingu i house’u.

Natalia regularnie szkoli się na najlepszych warsztatach w Polsce i zagranicą takich jak: Fair Play Dance Camp, SDA CAMP, Dope Camp i wiele innych. Dzięki temu ma okazję doskonalić swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata. Brała udział w wielu castingach oraz występowała na niejednej scenie.

Na zajęciach Natalii panuje zasada „Let’s Have Fun!”. Taniec ma dawać radość. Uczymy się poprzez przekazywanie sobie pozytywnej energii, ale oczywiście nie zapominając o merytoryce zajęć. W Nowohuckim Centrum Kultury Natalia przygotowała dla dzieci i młodzieży specjalny program dydaktyczny, który jest oparty na miesięcznej obserwacji podopiecznych. Celem zajęć jest przekazanie uczestnikom jak najlepszej podstawy do dalszego kształcenia się w dziedzinie tańca.

 

Natalia Kliś