Magdalena Repetowska

Miłośniczka jogi i ajurwedy. Od 2015 r. praktykuje jogę w podejściu vinyasa krama, początkowo jako uczestniczka zajęć, a następnie adeptka kursu nauczycielskiego u Macieja i Agnieszki Wielobobów. Prowadzi zajęcia w Krakowie i okolicach, pracując indywidualnie oraz z grupami, na regularnych zajęciach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prowadzi fanpage o jodze oraz pracy z ciałem i umysłem: https://www.facebook.com/JogaWHarmoniiZCialem.

Zajęcia są prowadzone pod kątem pracy z ciałem i uważnością, poprzez praktykę w podejściu vinyasa krama. Vinyasa krama jest stylem jogi polegającym na synchronizacji ruchu z oddechem. To oddech jest w niej najważniejszy i to on pociąga za sobą ruch.

Skupiamy się na łagodnej pracy, która wzmocni nasze mięśnie wprowadzając jednocześnie rozluźnienie. Naszym celem będzie utrzymanie dobrej sprawności, pozbycie się stresu oraz dolegliwości związanych z ciążą, a także nauka dbania o swoje potrzeby i odczytywania sygnałów płynących z ciała. Będziemy uczyć się właściwej pracy mięśni dna miednicy, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Pozwala lepiej przygotować się do porodu i szybciej powrócić do formy po urodzeniu.

Po zajęciach ciało i umysł powinny osiągnąć równowagę i harmonię.