Klaudia Rabiega, Sara Rynowska, Paweł Bieńkowski, Joanna Grandys

  • Klaudia Rabiega
  • Instruktor zajęć wokalnych. Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Kompozycja i teoria muzyki (specjalność: Kompozycja, specjalizacja: Muzyka teatralna i filmowa) na Akademii Muzycznej w Krakowie. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie (instrument główny: fortepian). Od lat śpiewa w Chórze Mieszanym Katedry Wawelskiej, komponując przy tym liczne utwory dla tego zespołu, wykonywane podczas koncertów i uroczystości o randze państwowej oraz międzynarodowej (m.in. na mszy towarzyszącej wizycie Papieża Franciszka w Katedrze na Wawelu podczas ŚDM, a także przy okazji występów chóru na Węgrzech w lipcu 2016 r.) Klaudia Rabiega jest autorką wielu kompozycji i aranżacji, współpracowała m.in. przy Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie oraz przy projekcie Alchemia Światła ‘2016 we Wrocławiu. Od lat interesuje się pracą z głosem, w latach 2013-2014 śpiewała w żeńskim oktecie wokalnym Primafonia, pobiera także indywidualne lekcje emisji głosu u prof. Agnieszki Monasterskiej i Jacka Ozimkowskiego.
  • Klaudia_Rabiega
  • Sara Rynowska Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, nauczycielka i wokalistka. Jurorka przeglądów muzycznych, od dziecka związana z muzyką i sceną. Obecnie studentka logopedii. Od kilku lat zajmuje się nauczaniem śpiewu. Jej ukochane gatunki muzyczne to muzyka alternatywna, jazz, funky i soul. Współtworzy różnorakie projekty muzyczne, sama również występuje na scenie. Oprócz muzyki pochłania ją czytanie książek, oglądanie dobrych filmów (i bajek 🙂 ) oraz kulinarne eksperymenty w domowym zaciszu własnej kuchni. Po godzinach pisze felietony na tematy, które uważa za istotne. Marzy o podróży dokoła świata oraz o pracy scenicznej dopóki starczy sił i życia. Energiczna, pełna poczucia humoru i konsekwentna w pracy.

  • Paweł Bieńkowski

Muzyk pianista, kompozytor i aranżer, akompaniator, nauczyciel śpiewu i emisji głosu. Ukończył  krakowską Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną na wydziale Teorii Muzyki w klasie fortepianu prof. Ludwika Stefańskiego.
Wyspecjalizował się w sztuce akompaniamentu, głównie solistom wokalistom.
W ciągu 33 lat pracy artystycznej występował w całej Polsce, a także za granicą (m.in. Francja, Belgia, Holandia, Rosja, Litwa, Ukraina, Bułgaria, Jugosławia, Niemcy) towarzysząc przy fortepianie śpiewakom, aktorom i piosenkarzom.
Brał udział w nagraniach radiowych i płytowych. Współpracuje z teatrami krakowskimi.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu pracuje głównie na polu muzyki rozrywkowej. Skomponował kilkadziesiąt piosenek literackich. Od wielu lat związany z Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie prowadzi Studio Piosenki dla uzdolnionej młodzieży.

  • Joanna Grandys