Kinga Banasik-Janik, Amelia Jachymczak, Julia Kliś, Magdalena Niedźwiecka

Kinga Banasik-Janik – absolwentka krakowskiej Akademii Muzycznej na Wydziale Edukacji Muzycznej. Jest czynnym muzykiem Zespołu Pieśni i Tańca ,,Nowa Huta”. Brała udział w licznych festiwalach krajowych i zagranicznych m.in. w Rosji,  w Montignac – Francja, Enschede, Warffum – Holandia,  Villach, Furnitz-Faakersee , Klagenfurt – Austria, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Litwie i Estonii. Bierze udział w corocznej edycji ,,Kapeli Serc” oraz projekcie Polish Folk Symphony. Uhonorowana odznaką Honoris Gratia przyznaną przez Prezydenta Miasta Krakowa. Była nauczycielem w Szkole Muzycznej I stopnia im. M. K. Ogińskiego w Miechowie. Aktualnie jest nauczycielem jednej z krakowskich szkół.

Julia Kaliś – absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Olkuszu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie w klasie skrzypiec. W 2021 roku ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Aktualnie studentka Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Przez całe życie towarzyszy jej muzyka i pragnienie dzielenia się swoją pasją z innymi poprzez wspólne muzykowanie.

 

Magdalena Niedźwiecka – absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, nauczyciel gry na skrzypcach i pianinie. Edukację muzyczną rozpoczynała od nauki gry na skrzypcach, jednak na swojej drodze spotkała altówkę, z którą została do dziś. Aktualnie pracuje jako nauczyciel altówki w Szkole Muzycznej I stopnia w Domosławicach. Chętnie koncertuje z zespołami kameralnymi jak i symfonicznymi. W pracy z dziećmi ceni sobie ich ciekawość oraz energię.

„Muzyka jest moją pasją, którą rozwijam od najmłodszych lat. Posiadam doświadczenie pedagogiczne oraz artystyczne w grze w różnych zespołach, zarówno kameralnych, jak i orkiestrowych. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, łatwo nawiązuję nowe kontakty.”