Ewelina Tutka

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego oraz absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa nieprzerwanie ponad 21 lat. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego i hip-hop, wielokrotnie stając na podium i wygrywając zawody.
Ukończyła 2-letni kurs instruktora tańca towarzyskiego przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie oraz szereg szkoleń w różnych stylach tanecznych: jazz, modern jazz, hip-hop, taniec ludowy i klasyczny. Prowadzi zajęcia i kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych i dzieci.
Do pasji tanecznej dołączyła również zainteresowanie fitnessem. Ukończyła kurs dla instruktora fitness oraz wiele szkoleń, co pozwala jej prowadzić ciekawe zajęcia rozciągające mięśnie, spalające tłuszcz oraz Thai Bo, a jej specjalnością są zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę ze sztangami i hantlami. Jako jedna z pierwszych trenerek w Krakowie wprowadziła do klubu fitness zajęcia taneczne, dające kobietom możliwość pracy nad plastyką ciała, gracją i subtelnością poruszania się. Jej zajęcia to nie tylko praca na ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii, czyli idealna okazja do odreagowania codziennego stresu!