Klaudia Rabiega, Joanna Świniarska, Iga Piorunowicz, Joanna Grandys

 • Klaudia Rabiega
 • Instruktor zajęć wokalnych. Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Kompozycja i teoria muzyki (specjalność: Kompozycja, specjalizacja: Muzyka teatralna i filmowa) na Akademii Muzycznej w Krakowie. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie (instrument główny: fortepian). Od lat śpiewa w Chórze Mieszanym Katedry Wawelskiej, komponując przy tym liczne utwory dla tego zespołu, wykonywane podczas koncertów i uroczystości o randze państwowej oraz międzynarodowej (m.in. na mszy towarzyszącej wizycie Papieża Franciszka w Katedrze na Wawelu podczas ŚDM, a także przy okazji występów chóru na Węgrzech w lipcu 2016 r.) Klaudia Rabiega jest autorką wielu kompozycji i aranżacji, współpracowała m.in. przy Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie oraz przy projekcie Alchemia Światła ‘2016 we Wrocławiu. Od lat interesuje się pracą z głosem, w latach 2013-2014 śpiewała w żeńskim oktecie wokalnym Primafonia, pobiera także indywidualne lekcje emisji głosu u prof. Agnieszki Monasterskiej i Jacka Ozimkowskiego.
 • Klaudia_Rabiega
 • Joanna Świniarska
  Absolwentka  wokalistyki Instytutu Jazzu Katowickiej Akademii   Muzycznej. Otrzymała stypendium Marszałka  Województwa Łódzkiego w kategorii „Młody  Twórca”, czego owocem było  zarejestrowanie autorskiego materiału  z własnymi kompozycjami i koncerty promocyjne z projektem Joanna Świniarska Quartet. Laureatka i finalistka wielu  ogólnopolskich konkursów i festiwali  muzycznych, takich jak Niemen Non Stop, Al  Legro. Tribute to Szpilman, Swingujący Kruk,  Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Międzynarodowy Konkurs na Kompozycję Jazzową w Katowicach. Występowała na festiwalach takich jak Green Town of  Jazz czy Jazz Open Mind, Hałda Jazz Festiwal, RCK PRO JAZZ Festiwal.  Współpracuje z jazzowym  kwartetem wokalnym „The  SoundPack”.
 • Iga Piorunowicz

  Absolwentka wydziału Wokalno Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalność śpiew solowy. Wokalistka, komponuje własne utwory należące do gatunku poezji śpiewanej, jest autorką tekstów i muzyki, piosenki wykonuje z akompaniamentem gitary. Wykonuje utwory z repertuaru zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Współpracuje z miesięcznikiem „Bliżej Przedszkola”, dla którego nagrała wiele płyt z edukacyjnymi piosenkami dla dzieci.  Jako wychowawca i nauczyciel regularnie uczestniczy  w obozach i koloniach dla dzieci, gdzie pracuje nad umuzykalnianiem młodych uczestników. Zafascynowana sztuką podkładania głosu w filmach, ukończyła kurs dubbingu organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Otrzymała wyróżnienie na V Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anny German w Białymstoku (2018).

 • Joanna Grandys
  Absolwentka Szkoły Wokalno Aktorskiej w Krakowie oraz Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym w Krakowie. Od 20 lat związana z Operą Krakowską, gdzie pracuje jako artysta chóru. Od 15 lat prowadzi zajęcia i warsztaty wokalno – aktorskie oraz zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci, młodzieży, a także seniorów. Obecnie pracuje także jako nauczyciel  w Ognisku Muzycznym w Bochni. W swojej pracy zawodowej w Operze miała możliwość pracy z takimi reżyserami, jak Jerzy Stuhr, Laco Adamik, Krzysztof Nazar, Michał Znaniecki, Paweł Aigner, co pozwoliło jej na pogłębienie swej wiedzy w dziedzinie pracy scenicznej i doskonalenie własnego warsztatu aktorskiego. Doświadczenia zebrane  w pracy w chórze operowym zaowocowały występami na największych scenach świata (m.in.  USA, Izrael, Francja, Anglia, Holandia, Norwegia, Niemcy).Przez lata związana z Miejskim Domem Kultury w Bochni oraz Ośrodkiem Kultury w Nowym Wiśniczu, gdzie pracowała jako instruktor zajęć tematycznych (zajęcia wokalno-aktorskie). Wielokrotnie zasiadała w komisjach ogólnopolskich przeglądów recytatorskich i wokalnych. Nadal kształci swój głos pobierając konsultacje wokalne u prof. Magdaleny Barylak, a także u prof. Jacka Ozimkowskiego. Korzysta również z kursów i szkoleń doskonalących (m.in.  Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego dla nauczycieli Kangur: logopedia, emisja i higiena głosu, słuchanie muzyki wg Batti Strauss, rytmika, umuzykalnienie wg Carla Orffa).