powrót

 

Lektorzy Centrum Języków Obcych NCK
rok szkolny 2018/2019

 

JĘZYK ANGIELSKI

Ewelina Chądzyńska – absolwentka filologii angielskiej PWSZ w Wałbrzychu oraz WSF we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach znajomości języka. Zainteresowania: psychologia, języki obce, fitness.

Klaudia Grudzień – absolwentka filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym UTH w Radomiu.

Katarzyna Łudzik – absolwentka filologii angielskiej z językiem niemieckim na UJ w Krakowie (wraz z kursem pedagogicznym). Zainteresowania: języki obce, historia i kultura USA, taniec, szachy, literatura współczesna, praca z małymi dziećmi.

Klaudia Maczek – absolwentka filologii angielskiej UP w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Praca z najmłodszymi przynosi jej ogromną satysfakcję. Zainteresowania: literatura krajów anglojęzycznych, film i sztuka współczesna.

Anna Ośmak – absolwentka filologii angielskiej UJ w Krakowie.Od 5 lat dzieli się swoją pasją do języka angielskiego z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zainteresowania zawodowe: wykorzystywanie nowych technologii w nauczaniu języków obcych. Inne zainteresowania: literatura współczesna, seriale amerykańskie, rękodzielnictwo.

Karolina Pabis-Witkowska – absolwentka filologii angielskiej UŚ w Katowicach oraz Oaklands College (Wielka Brytania). Absolwentka ratownictwa medycznego Akademii Swiętokrzyskiej. Zainteresowania: języki obce, ratownictwo medyczne, dziedzictwo Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, dekoracje wnętrz, muzyka.

dr Rafał Zyskowski – absolwent Louisiana State University w Baton Rouge (USA) i Indiana University w Bloomington (USA). Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

 

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Tyliba – absolwentka filologii germańskiej UJ w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w różnych grupach wiekowych oraz wszystkich poziomach nauczania. Zainteresowania: kultura krajów niemieckiego obszaru językowego, psychologia.

Małgorzata Domańska

 

JĘZYK FRANCUSKI

Magdalena Mazur – absolwentka filologii romańskiej UP w Krakowie. Doświadczony metodyk, uczy języka francuskiego na różnych poziomach dostosowując metody pracy do zainteresowań kursantów.

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

Aneta Lepucka – absolwentka filologii hiszpańskiej UJ w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: podróże, kultura hiszpańska i latynoamerykańska oraz język łaciński i kultura antyczna.

 

JĘZYK WŁOSKI

Katarzyna Burkiewicz – absolwentka filologii włoskiej UJ w Krakowie oraz Studium Pedagogicznego tej samej uczelni, po ukończeniu którego uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela. Znajomość języka włoskiego doskonaliła podczas stypendiów w Università per Stranieri Dante Alighieri we Włoszech. Ukończyła także studia podyplomowe na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ na kierunku nauczanie języka polskiego jako obcego. Tłumacz z języka włoskiego oraz pilot wycieczek do Włoch. Zainteresowania: współczesna literatura włoska , podróże, jest instruktorem narciarstwa PZN.

 

Informacje i zapisy:

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH
NCK, bud. A, pok. 121
telefon: 12 644 02 66 wew. 40
e-mail: jezyki@nck.krakow.pl