4 września ruszają zapisy na zajęcia edukacyjne KCC 2023/2024

4 września ruszają zapisy na zajęcia edukacyjne KCC 2023/2024

Jednym z ważnych obszarów działań Krakowskiego Centrum Choreograficznego jest umożliwianie regularnej edukacji w zakresie tańca współczesnego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie i lubimy taką wspólnego rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ofercie zajęć KCC znajdziecie zajęcia:

Mały Teatr Ruchu to wyjątkowa propozycja zakładająca pracę artystyczną z dziećmi w wieku 4-12 lat bazująca na tańcu, ruchu i teatrze. Podstawowymi założeniami projektu są: wprowadzanie dzieci w świat sztuki performatywnej, zaznajomienie ich z tajnikami pracy scenicznej oraz kreatywny rozwój.
ZAPISY

Hartownia to stała grupa dla młodzieży w wieku 15-18 lat, której regularne lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu w profesjonalnej przestrzeni Studia KCC. Zajęcia są skierowane do osób z doświadczeniem tanecznym.
ZAPISY

Cardio Contemporary to stałe zajęcia dedykowane osobom dorosłym (18+), początkującym z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie tańca współczesnego oraz tym, którzy mieli przerwę w praktykowaniu. 
ZAPISY

Pracownia to stała grupa, spotykająca się regularnie dwa razy w tygodniu na lekcjach tańca współczesnego. Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy_rek średniozaawansowanych w technice tańca współczesnego. Na zajęcia zapraszamy osoby pełnoletnie, sprawne fizycznie, otwarte oraz chętne do poszukiwań w zakresie praktyki ruchu.
ZAPISY

Pracownia Pro to stała grupa, spotykająca się regularnie dwa razy w tygodniu na lekcjach tańca współczesnego z elementami zadań twórczych i praktyk improwizacyjnych. Zajęcia przeznaczone są dla pełnoletnich tancerzy_rek zaawansowanych w technice tańca współczesnego oraz gotowych na poszukiwania w zakresie kreatywnej pracy z ciałem. Członkowie_inie Pracowni Pro deklarują swoje uczestnictwo w zajęciach na cały sezon artystyczny. 
ZAPISY

Ważne daty:

  • 4 września startuje nabór na wszystkie zajęcia organizowane przez KCC
  • 2 października rozpoczynamy sezon edukacyjny KCC 2023/2024

Wszystkie informacje o naszych zajęciach stałych oraz instrukcję jak można się na nie zapisać, znajdziecie w zakładce EDU.

Fot. Magda Rymarz