Cardio Contemporary

Cardio Contemporary to zajęcia dla osób dorosłych (18+) początkujących. Zapraszamy zarówno tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z tańcem współczesnym, jak i początkujących z niewielkim doświadczeniem, chcących dołączyć do grup Krakowskiego Centrum Choreograficznego.

Lekcje dwa razy w tygodniu budują kondycję, poprawiają koordynację, zwiększają wydolność, ale również pobudzają kreatywność, zachęcając do artystycznych poszukiwań. Proponujemy Wam alternatywę dla zajęć sportowych czy siłowni w ciekawej, tanecznej formie. Program zajęć jest skomponowany z 3-miesięcznych setów (istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym, dwóch lub trzech).

Na zajęciach ćwiczymy w wygodnym stroju (dresie), na bosaka lub w skarpetkach, ze związanymi włosami i bez biżuterii.

Zajęcia są prowadzone w systemie zmianowym przez tancerki Annę Chmiel-Kowalską oraz Karolinę Gracę.

Karolina Graca

Od 2006 roku związana ze sceną teatralną. Zrealizowała 10 ruchowo-plastycznych spektakli, pokazywanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, współpracując z Teatrem Ruchu Forma działającym przy CKiW w Andrychowie. Od 2014 roku kształci się w kierunku tańca współczesnego. Uczestniczyła w wielu warsztatach z cenionymi pedagogami oraz sama prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży. W 2017 roku tańczyła w widowisku tanecznym “Lamaila” wystawianym w Teatrze Wielkim W Łodzi. Od 2017 roku uczestniczka zajęć Pracowni. Wzięła udział w projektach „Standby” oraz „PA_DAM” w choreografii Marty Wołowiec. Poza lekcjami Cardio Contemporary, prowadzi również grupę tańca współczesnego Hartownia 

Anna Chmiel-Kowalska

Tancerka związana z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Występuje w spektaklach Agaty Molag “Dobre Wychowanie” oraz w ulicznej wersji “Płaczek”. W latach 2008-2014 tancerka Krakowskiego Teatru Tańca. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, instruktorka tańca i fitness. Poza lekcjami Cardio Contemporary, prowadzi w Krakowskim Centrum Choreograficznym zajęcia Małego Teatru Ruchu oparte o pedagogikę zabawy. 

Start treningów

start: 5 października 2020, 4 stycznia 2021, 6 kwietnia 2021
czas trwania: 3 miesiące

Opłata

cena: 250 zł/3 miesiące lub 3 raty po 100 zł

Grafik

poniedziałki i środy, 18:30-19:45, Nowohuckie Centrum Kultury, poniedziałki w Studiu KCC, środy w sali C4
od 18-tego roku życia

Regulamin

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

fot. Katarzyna Machniewicz