Cardio Contemporary

Cardio Contemporary to renesans tańca współczesnego! Zajęcia od podstaw zaprogramowane dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą lub dla tych, którzy nie dowierzają, że lekcje w tej technice mogą być energetyczne, intensywne i dające satysfakcję.

Program zajęć

Wzorując się na sukcesie treningu fitnessowego, proponujemy Wam zajęcia, w których poniesie nas wspólny rytm, oddech i magiczne właściwości kolejnych, rozbudowujących się powtórzeń. Widoczny efekt: po trzech miesiącach!
Sprawdźcie sami!

Lekcje Cardio Contemporary są formą rozruchu i są prowadzone zarówno dla osób, które nigdy nie miały styczności z tańcem współczesnym, jak i dla osób poczatkujących, chcących dołączyć do grup Krakowskiego Centrum Choreograficznego.

Na zajęciach ćwiczymy w wygodnym stroju (dresie), na bosaka lub w skarpetkach, ze związanymi włosami i bez biżuterii.

Zajęcia są prowadzone w systemie zmianowym przez tancerki Annę Chmiel-Kowalską oraz Karolinę Gracę.

Karolina Graca

Od 2006 roku związana ze sceną teatralną. Zrealizowała 10 ruchowo-plastycznych spektakli, pokazywanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, współpracując z Teatrem Ruchu Forma działającym przy CKiW w Andrychowie. Od 2014 roku kształci się w kierunku tańca współczesnego. Uczestniczyła w wielu warsztatach z cenionymi pedagogami oraz sama prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży. W 2017 roku tańczyła w widowisku tanecznym “Lamaila” wystawianym w Teatrze Wielkim W Łodzi. Od 2017 roku uczestniczka zajęć Pracowni. Wzięła udział w projektach „Standby” oraz „PA_DAM” w choreografii Marty Wołowiec. Poza lekcjami Cardio Contemporary, prowadzi również grupę tańca współczesnego Hartownia 

Anna Chmiel-Kowalska

Tancerka związana z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Występuje w spektaklach Agaty Molag “Dobre Wychowanie” oraz w ulicznej wersji “Płaczek”. W latach 2008-2014 tancerka Krakowskiego Teatru Tańca. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, instruktorka tańca i fitness. Poza lekcjami Cardio Contemporary, prowadzi w Krakowskim Centrum Choreograficznym zajęcia Małego Teatru Ruchu oparte o pedagogikę zabawy. 

Start treningów

start: 16 września 2019, 7 stycznia 2020, 1 kwietnia 2020
czas trwania: 3 miesiące

Opłata

cena: 250 zł/3 miesiące lub 3 raty po 100 zł

Grafik

poniedziałki i środy, 18:30-19:45, Nowohuckie Centrum Kultury, poniedziałki w Studiu KCC, środy w sali C4
od 16-tego roku życia

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

fot. Katarzyna Machniewicz

Regulamin uczestnictwa