Cardio Contemporary

Cardio Contemporary to zajęcia dla osób dorosłych (18+) początkujących. Zapraszamy wszystkich początkujących z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie tańca współczesnego oraz  tych, którzy mieli przerwę w praktykowaniu, chcących powrócić do regularnych lekcji, do dołączenia do grup Krakowskiego Centrum Choreograficznego – prężnie działającym miejscu dedykowanym sztuce tańca.  

Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnik_czka mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.

Lekcje dwa razy w tygodniu budują kondycję, poprawiają koordynację, zwiększają wydolność, ale również pobudzają kreatywność, zachęcając do artystycznych poszukiwań. Proponujemy Wam alternatywę dla zajęć sportowych czy siłowni w ciekawej, tanecznej formie. Na zajęciach korzystamy z  techniki tańca współczesnego, elementów pracy w podłodze i improwizacji, ćwiczeń sprawnościowych i pracy grupowej.

Na zajęciach ćwiczymy w wygodnym stroju (dresie), na bosaka lub w skarpetkach, ze związanymi włosami i bez biżuterii.

Pedagożka – Karolina Graca

W latach 2006 – 2016  związana ze sceną teatralną. Zrealizowała 10 ruchowo-plastycznych spektakli, pokazywanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, współpracując z Teatrem Ruchu Forma działającym przy CKiW w Andrychowie, pokazywanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Od 2014 roku kształci się w kierunku tańca współczesnego. Uczestniczyła w wielu warsztatach z cenionymi pedagogami oraz sama prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży. W 2017 roku tańczyła w widowisku tanecznym “Lamaila” wystawianym w Teatrze Wielkim W Łodzi. Od 2017 roku związana z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Prowadzi zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Wzięła udział w projektach „Standby”, „PA_DAM” oraz “Burza” w choreografii Marty Wołowiec.

W 2021 roku brała czynny udział w produkcji “Blush” Michała Adama Górala w Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski. 

Obecnie studentka Performatyki na UJ.

Grafik

rozpoczęcie zajęć: 3 października 2022
poniedziałki i środy 18:30-20:00
Nowohuckie Centrum Kultury,  w Studio Krakowskiego Centrum Choreograficznego (A010)

Opłata

Miesięcznie – 120 zł

Regulamin

Zapisy

 1. Wejdź na stronę: https://www.strefazajec.pl/
 2. Jeśli masz już konto wybierz opcję „zaloguj się” i wybierz zajęcia, które cię interesują.
 3. Jeśli nie masz konta:
  a) wybierz opcję „zarejestruj się”
  b) jeśli jesteś rodzicem, najpierw musisz stworzyć swój profil, a dopiero później profil dziecka
  c) wpisz nazwę zajęć np. hartownia i lokalizację: Kraków (jeśli zajęcia nie wyświetlą ci się od razu, po lewej stronie masz filtry, których możesz użyć)
 4. Zaznacz szablon opłat, który jest dla Ciebie odpowiedni. Na samym dole kliknij „zapisz i opłać”.
 5. W pierwszej kolejności otrzymasz informację, że jesteś na liście rezerwowej. Instruktorka musi dodać Cię do zajęć.
 6. Gotowe! Masz teraz dostęp do wszystkich informacji odnośnie zajęć.
 7. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy kcc@nck.krakow.pl lub telefoniczny +48 12 644 02 66 wew. 20

fot. Katarzyna Machniewicz