Hartownia

Grupa tańca współczesnego dla dzieci w wieku 10-13 lat, będąca rozwinięciem pracy Małego Teatru Ruchu, jak i propozycją dla młodych osób chcących rozpocząć swoją taneczną drogę w Krakowskim Centrum Choreograficznym – prężnie działającym miejscu dedykowanym sztuce tańca. Lekcje (dwa razy w tygodniu) bazują na technice tańca współczesnego, wspomaganej ćwiczeniami rytmicznymi, koordynacyjnymi, sprawnościowymi i rozciągającymi. W ramach programu Hartownia pracuje w profesjonalnej przestrzeni Studia KCC, przygotowując się do występowania na scenie – pod koniec sezonu prezentuje się w swoim pokazie.

Młodzi tancerze będą uczyć się zdrowego trybu życia, dbania o własne ciało, formę i kondycję. Ważnym elementem programu jest budowanie umiejętności pracy w grupie, współdziałanie, radzenie sobie ze stresem oraz pielęgnowanie koleżeństwa i wzajemnego wsparcia.

Pedagog – Karolina Graca

Od 2006 roku związana ze sceną teatralną. Zrealizowała 10 ruchowo-plastycznych spektakli, pokazywanych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, współpracując z Teatrem Ruchu Forma działającym przy CKiW w Andrychowie. Od 2014 roku kształci się w kierunku tańca współczesnego. Uczestniczyła w wielu warsztatach z cenionymi pedagogami oraz sama prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży. W 2017 roku tańczyła w widowisku tanecznym “Lamaila” wystawianym w Teatrze Wielkim W Łodzi. Od 2017 roku uczestniczka zajęć Pracowni. Wzięła udział w projektach „Standby” oraz „PA_DAM” w choreografii Marty Wołowiec.

Opłata

Miesięcznie – 120 zł

Lub opłata semestralna (wrzesień – styczeń i luty – czerwiec) – 500 zł

Grafik

rozpoczęcie zajęć: 2 września 2020

poniedziałki i środy 17:00-18:15
Nowohuckie Centrum Kultury, poniedziałki w sali A204, środy w sali C4

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

Regulamin uczestnictwa

fot. Robert Siwek