Pracownia PRO

Pracownia PRO

Pracownia PRO to stała grupa tańca współczesnego, pracująca regularnie trzy razy w tygodniu – wymagająca i dla wymagających! Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy zaawansowanych, chcących pracować intensywnie doskonaląc swoje umiejętności i poziom techniczny lub dla osób przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne. Wymagana duża sprawność fizyczna, dobra kondycja, zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja i punktualność!

Na lekcjach: #taniec_współczesny #taniec_fizyczny #improwizacja #partnerowania #kontakt #ekspresja #zadania_sceniczne #neoklasyka #joga #wycisk #pot #łzy #szaleństwo

Zajęcia prowadzone są przez tancerki Grupy Wokół Centrum: Agatę Moląg, Monikę Świecę i Martę Wołowiec.

Program zajęć

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. Ponieważ Pracownia to nie tylko zajęcia, tancerze biorą udział w spotkaniach, prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie. Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru. Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.

Repertuar/projekty

Pracownia PRO jest grupą nastawioną na mocną pracę techniczną i bardzo zintegrowaną w swojej idei. W ramach regularnych lekcji i prób, tancerze przygotowują własny spektakl. Tegoroczną pracę nas repertuarem poprowadzi Agata Moląg.

Opłata

miesięczny karnet za zajęcia: 150 zł

Grafik

rozpoczęcie zajęć: 2 października 2017 r.

pn, śr godz. 20:00-21:30 lekcja techniczna razem z Pracownią METAfizyczna
wt godz. 19:00-21:00 praca nad repertuarem
od 18-tego roku życia
Nowohuckie Centrum Kultury, STUDIO KCC

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

regulamin

Pracownia PRO

fot. Katarzyna Machniewicz