Pracownia PRO

Pracownia PRO

Pracownia PRO to stała grupa tańca współczesnego, pracująca regularnie dwa razy w tygodniu – wymagająca i dla wymagających! Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy zaawansowanych powyżej 18 roku życia, chcących pracować intensywnie doskonaląc swoje umiejętności i poziom techniczny oraz dla osób przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne. Wymagana duża sprawność fizyczna, dobra kondycja, zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja i punktualność!

Zajęcia prowadzone są przez tancerki Grupy Wokół Centrum: Monikę Świecę i Martę Wołowiec.

Program zajęć

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. Ponieważ Pracownia to nie tylko zajęcia, tancerze biorą udział w spotkaniach, prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie. Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru. Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.

Repertuar/projekty

Pracownia PRO jest grupą nastawioną na mocną pracę techniczną i bardzo zintegrowaną w swojej idei. W ramach regularnych lekcji i prób, tancerze przygotowują własny spektakl.

Opłata

miesięczny karnet za zajęcia: 120 zł

Grafik

rozpoczęcie zajęć: 1 października 2018 r.

poniedziałki i środy, godz. 20:00-21:30, Nowohuckie Centrum Kultury, Studio KCC

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

 

Regulamin uczestnictwa

REGULAMIN UCZESTNICTWA_PRO_sezon2018-2019

 

Pracownia PRO

fot. Robert Siwek

 

Spektakle

 

Plażing
choreografia Agata Moląg
fot. Katarzyna Machniewicz

 

RGB
choreografia Agata Moląg
fot. Robert Siwek

 

Szansa, szansa
choreografia Monika Świeca i Marta Wołowiec
fot. Joanna Urbaniec