Pracownia

Pracownia

Pracownia to stała grupa, spotykająca się regularnie dwa razy w tygodniu na technicznych lekcjach tańca współczesnego. Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy średnio zaawansowanych w technice tańca współczesnego.

Wymagana sprawność fizyczna, dobra koordynacja, zaangażowanie, punktualność, otwartość i gotowość!

Program zajęć

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w zajęciach na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. Regularne lekcje odbywają się od początku października do końca czerwca, natomiast dodatkowo członkowie Pracowni mogą być zapraszani do udziału w projektach. Tancerze biorą udział w spotkaniach, prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie. Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru. Dodatkowo, uczestnicy zajęć mogą korzystać z sali do pracy nad własnymi etiudami i projektami w wyznaczonych godzinach.

Projekty

Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.

Tancerze Pracowni poza regularnymi lekcjami, uczestniczą także w wybranych projektach artystycznych realizowanych przez Krakowskie Centrum Choreograficzne.

Zajęcia są prowadzone przez tancerki KCC: Monikę Węgrzynowicz, Martę Wołowiec oraz Agatę Moląg.

Grafik

rozpoczęcie zajęć: 2 października 2019

poniedziałki i środy, godz. 20:00-21:30, Nowohuckie Centrum Kultury, poniedziałki w Studiu KCC, środy w sali C4
od 18-tego roku życia

Opłata

miesięczny karnet za zajęcia: 120 zł

Zapisy

zapisy: kcc@nck.krakow.pl / +48 12 644 02 66 wew. 20

Pracownia

fot. Katarzyna Machniewicz

Regulamin uczestnictwa

Standby
choreografia Marta Wołowiec
fot. Robert Siwek

PA_DAM
choreografia Marta Wołowiec
fot. Piotr Werewka