Zmiany, zmiany…!

Zmiany, zmiany…!

W ostatnim czasie w Krakowskim Centrum Choreograficznym doszło do kilku zmian. A ponieważ wierzymy, że zmiany są dobre i nieuniknione, dzielimy się tymi informacjami z radością!

Witamy na pokładzie Agnieszkę Barańską, która dołączyła do ekipy KCC żeby zasilić nasze moce biurowe. Agnieszkę mogliście już poznać przy BalletOFFFestival, podczas którego przeszła organizacyjny chrzest bojowy. Na co dzień spotkacie ją w biurze stacjonarnym, czyli 010 w Nowohuckim Centrum Kultury oraz biurze wirtualnym, czyli pod adresem kcc@nck.krakow.pl

Z drugiej strony (i to jest ta mniej radosna część zmian) zakończyła się współpraca KCC z Agnieszką Tatarą. Bardzo dziękujemy Adze za jej pomoc i pracę przez ostatnie lata. Rozstania są często trudne i wiemy, że to nie była łatwa decyzja, dlatego tym bardziej dziękujemy. Zamiast „życzymy szczęścia na dalszej drodze zawodowej”, wolimy raczej powiedzieć, że trzymamy mocno kciuki, bo zmiany są dobre, mimo że decyzje są trudne 😉

Dodatkowo, od tego roku Marta Wołowiec objęła funkcję kierowniczą w dziale Krakowskie Centrum Choreograficzne zastępując na tym stanowisku Agatę Moląg. Gratulacje! Od razu wyjaśniamy, że Agata pracuje z nami dalej, ale teraz jest jednak bardziej mamą, więc nie męczcie jej za bardzo sprawami zawodowymi.

I jeszcze jedna informacja o metamorfozie innego rodzaju – zakończył się remont naszego biura! Nie ukrywamy, że niezmiernie nas to cieszy. Jeśli chcielibyście zajrzeć do naszych przestrzeni, to najbliższa okazja już zaraz – konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! 23-24 marca!