Warsztaty z Grupą Wokół Centrum

Warsztaty z Grupą Wokół Centrum

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe warsztaty z tancerkami Grupy Wokół Centrum: Agatą Moląg, Moniką Świecą oraz Martą Wołowiec, które odbędą się 17 grudnia 2017. Uczestnicy będą pracować w dwóch grupach: początkującej oraz średnio i zaawansowanej.

GRUPA ŚREDNIO I ZAAWANSOWANA

10:00-11:30 floor work / POZIOM / Marta Wołowiec
11:45-13:15 taniec fizyczny / PION / Monika Świeca
13:15-14:30 przerwa obiadowa
14:30-16:00 choreografia z elementami techniki baletowej / SPIRAL / Agata Moląg

Cena: 65 zł za całość

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

10:00-13:00 zadania grupowe, podstawowe elementy baletowe oraz choreografia

Cena: 50 zł za całość

Zapisy:

REGULAMIN WARSZTATÓW

KARTA ZGŁOSZENIA

Po warsztatach o godz. 19:00 zapraszamy na prezentację spektaklu w choreografii Agaty Moląg „Makia”, w której zatańczą Monika Świeca oraz Marta Wołowiec oraz „PROJECT MONSTER”. Bilety w cenie 30 zł. Więcej informacji: https://nck.krakow.pl/kcc/blog/makia-oraz-project-monster/

Grupa Wokół Centrum

Grupa Wokół Centrum to kolektyw artystyczny, działający w ramach Krakowskiego Centrum Choreograficznego, w którego skład wchodzą tancerki Agata Moląg, Monika Świeca i Marta Wołowiec. Kolektyw produkuje własne spektakle, realizuje projekty artystyczne we współpracy z artystami z Polski i zagranicy, sprawuje opiekę nad wydarzeniami realizowanymi przez Krakowskie Centrum Choreograficzne oraz prowadzi regularne lekcje tańca współczesnego.

Idea powstania grupy wyrosła z głębokiej potrzeby eksperymentu, eksploracji, inspiracji oraz z zamiłowania do różnorodności w budowaniu scenicznego przekazu. Wierzymy, że tylko spotkania, a czasem nawet zderzenia odmiennych estetyk ruchowych, poglądów na sztukę, budują nową jakość. Interesuje nas to, co powstaje na styku. Czerpiemy z tego co prywatne, niesceniczne, parateatralne. Artyzmu szukamy w prostocie, przekazu w cytatach z życia, a smaku i waloru w ruchu. Nigdy nie zapominamy o tym, że jesteśmy tancerzami, a więc ruch jest naszym głównym narzędziem.

fot. Aleksander Hordziej