Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Serdecznie zapraszamy na kolejne intensywne warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec.

8-9 marca 2014, Krakowskie Centrum Choreograficzne, Nowohuckie Centrum Kultury

GaGa – metoda pracy, która może stać się nieodłączną częścią Waszego treningu. GaGa to nie technika taneczna sama w sobie, a innowacyjna praktyka, pozwalająca na robienie znacznych postępów w technikach jakie ćwiczymy na co dzień. Dzięki pracy wykorzystującej wyobraźnię i zmysły, zachęcającej do improwizacji i instynktownego poruszania się, odnajdziemy zupełnie nowe drogi dla własnego tańca i zaskoczymy swoje ciało. GaGa zachęca do skupienia , do koncentracji na indywidualnych odczuciach, kieruje uwagę na poszczególne części ciała. Daje komfort samodzielnej pracy jednak w pełnej energii grupie. Dzięki temu możesz przełamać lęk przed improwizacją i nieskrępowanym poruszaniem się. Możesz pozwolić sobie na swobodny ruch wypływający z własnej ekspresji . Metoda GaGa , wyostrzając świadomość, pozwala wniknąć w głąb własnego ciała by odnaleźć jego naturalne ścieżki, poszerzyć język ruchowy, pozbyć się nawyków i kalek tanecznych, uelastycznić stawy. Jeśli chcesz przekroczyć z nami barierę zmęczenia by odnaleźć prawdziwą przyjemność w pogłębianiu odczucia własnego ciała i poszerzaniu jego limitów, te warsztaty są dla Ciebie.

GaGa DANCERS – zajęcia skierowane do osób zajmujących się tańcem; w toku zajęć pojawiać się będą pojęcia i elementy z techniki tańca klasycznego.
Gaga PEOPLE – zajęcia odpowiednie dla wszystkich: tancerzy oraz osób nie posiadających doświadczenia tanecznego; dla tych, którzy mają odwagę i chcą spróbować poruszać się w kreatywny sposób. Nie jest wymagana znajomość żadnej techniki tanecznej!
IMPROWIZACJA Z ELEMENTAMI CHOREOGRAFII – zajęcia, na których metoda i sposób poruszania GaGa zostaną użyte w konkretnej strukturze improwizacyjnej i/ lub choreograficznej. Lekcja będzie wykorzystywać wszystkie informacje, przekazywane na zajęciach GaGa people i GaGa dancers.

karnet DANCERS:
180 zł –  przy wpłacie do 27 lutego 2014r.

230 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014r.

karnet obejmuje 10 godz zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa dancers + 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elem. choreografii

karnet PEOPLE:

140 zł –  przy wpłacie do 27 lutego 2014r.
180 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014r.

karnet obejmuje 7,5 godz zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elem. choreografii

jeden blok zajęć:    

60 zł – opcja dostępna dopiero od 28 lutego!

obejmuje 2,5 godz zajęć, w tym: lekcja GaGa dancers/GaGa people +  lekcja improwizacji z elem. choreografii

jedna lekcja trwa 1 godzinę 15 minut

Uwaga: Karnety DANCERS dostępne są jedynie dla tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych! Dla osób z niewielkim doświadczeniem tanecznym lub początkujących przeznaczony jest karnet PEOPLE.

Lekcje Improwizacji z elem. choreografii nie są dzielone na poziomy zaawansowania – są adresowane do wszystkich uczestników.

Możliwość wykupu pojedynczej lekcji jedynie w miarę wolnych miejsc!

Pierwszeństwo w zgłoszeniach na warsztaty mają osoby wykupujące karnety.

Jak dokonać rejestracji na warsztaty krok po kroku:

1. Zapoznaj się dokładnie z opisem warsztatów, regulaminem i grafikiem.

2. Wyślij zapytanie o wolne miejsce na warsztatach na adres: agata.syrek@nck.krakow.pl

3. Jeśli otrzymałeś odpowiedź twierdzącą od koordynatora warsztatów, pobierz kartę zgłoszenia i wypełnij ją.

4. Dokonaj przelewu.

5. Prześlij wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu w załącznikach na wskazany wyżej adres mailowy.

6. Poczekaj na mailowe potwierdzenie odebrania Twojego zgłoszenia ze wszystkimi załącznikami. Jeśli go nie otrzymasz, poproś o potwierdzenie odbioru przez Organizatora Twojego zgłoszenia mailowo lub telefonicznie:
530-555-757, Agata Syrek, koordynator warsztatów.