„Trans_Miss(i)on” w Bytomiu / Polska Sieć Tańca

Już niebawem kolejna prezentacja spektaklu „Trans_Miss(i)on”. 18 września 2021 r. o godz. 19:00 zagramy w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark, do którego serdecznie zapraszamy!

„Trans_Miss(i)on”

18 września 2021 r., godz. 19:00, więcej informacji: https://teatrrozbark.pl/trans_mission-spektakl-grany-w-ramach-polskiej-sieci-tanca/

choreografia: Iwona Olszowska / Ferenc Fehér
muzyka: Ferenc Fehér, Marcin Janus
taniec: Wojciech Furman, Zuzanna Nir, Piotr Skalski , Michał Strugarek, Dominika Wiak, Marta Wołowiec

produkcja: Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury

zdjęcie główne autorstwa Bartosza Kruka

Spektakl zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018. Został również wyróżniony dofinansowaniem z programu Scena dla tańca 2019.

Polska Sieć Tańca to pierwsza sformalizowana sieć współpracy między instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój tańca współczesnego w Polsce. Każdego sezonu Partnerzy Sieci wybierają do wspólnego repertuaru najciekawsze produkcje polskich niezależnych artystów i instytucjonalnych zespołów tanecznych. Spektakle nominowane na dany rok wyruszają w trasę w ramach Sieci, podczas której odwiedzają ośrodki partnerskie.

Organizatorem Polskiej Sieci Tańca jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 

Dodaj komentarz