Prezentacja spektaklu Burza w wykonaniu Pracowni

Prezentacja spektaklu Burza w wykonaniu Pracowni

Zapraszamy na spektakl Grupy Pracownia w choreografii Marty Wołowiec, Karoliny Gracy oraz Dominiki  Wiak pt. „Burza”, który odbędzie się 2 października (w niedzielę) o godzinie 18:00 w Studio KCC.

Spektakl w wykonaniu grupy działającej przy Krakowskim Centrum Choreograficznym, uczącej się pod okiem Marty Wołowiec i Dominiki Wiak. „BURZA” składa się z dwóch części grupowych tworzonych przez Martę Wołowiec i Dominikę Wiak oraz autorskiego solo Karoliny Gracy. Na całym świecie w tym samym czasie ma miejsce około 1800 burz i około 100 wyładowań w ciągu sekundy. Ta „BURZA” odbywa się w surrealistycznej rzeczywistości. Wraz z jej przyjściem, świat, który znamy ulega dekonstrukcji. Za chwilę nie będzie już tak samo.

Choreografia, koncepcja, reżyseria świateł: cz.1.: Marta Wołowiec, cz.2: Karolina Graca, cz.3: Dominika Wiak

Tańczą: cz.1: Pamela Bosak, Zofia Gnoińska, Karolina Graca, Patrycja Jakubik, Weronika Nitka, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Pietras, Olivia Stelmach, cz.2: Karolina Graca, cz.3: Małgorzata Bień, Pamela Bosak, Magda Fidyka, Zofia Gnoińska, Patrycja Jakubik, Weronika Nitka, Aleksandra Pelczar, Agnieszka Pietras , Olivia Stelmach, Katarzyna Węglowska-Jamroz

Muzyka: cz.1: Filip Kogut, cz.2: Wojciech Siwik, Wolfgang Amadeus Mozart, cz.3: Photay, Tim Hecker

Czas trwania: ok. 45 min

Bilety: 35/25 zł https://biletyna.pl/spektakl/BURZA-Grupa-Pracownia/Krakow

Trailer części 1:

Film z procesu pracy nad częścią 3:

Zdjęcia autorstwa Klaudyny Schubert.