Lekcje online – powoli wracamy do zajęć!

Lekcje online – powoli wracamy do zajęć!

Zapraszamy serdecznie na cztery lekcje tańca współczesnego, które przeprowadzone zostaną online na Facebooku Krakowskiego Centrum Choreograficznego:
https://www.facebook.com/kcc.nck/

Przygotowujemy się do powrotu na salę i regularnych lekcji, które wyjątkowo zaczną się już w lipcu, ale póki co proponujemy Wam kilka bezpłatnych spotkań online w formie rozruchu. Zajęcia adresowane są zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Będziemy ruszać się w ograniczonej przestrzeni, nie bójcie się że macie za mało miejsca w domu 😉

17, 22, 24, 29 czerwca (środa, poniedziałek, środa, poniedziałek)
godz. 20:00-21:0
0
Live na Fb KCC

Zajęcia nie będą dostępne po zakończeniu transmisji.

Lekcje online poprowadzi wymiennie Monika Węgrzynowicz i Marta Wołowiec. Jeśli jeszcze nas nie znacie, to macie super okazję, żeby dołączyć do zajęć online, a potem przyjść do nas na zajęcia w lecie i w nowym sezonie – zapraszamy!

Monika Węgrzynowicz i Marta Wołowiec to tancerki związane z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Od kilku lat współpracują artystycznie, wykonując i współtworząc spektakle takie jak: “spectral layers of movement”, “Kobiety Wyspiańskiego” i “Naturgemälde”. W latach 2014-2019 wraz z Agatą Moląg działały w obrębie kolektywu Grupa Wokół Centrum. Wcześniej, tancerki Krakowskiego Teatru Tańca. Tańczyły razem w kilkunastu spektaklach, na scenie spotkały się “chyba ze sto razy”. Na zmianę prowadzą lekcje tańca współczesnego dla dorosłych – Pracowni, razem tworzą program grupy i stale wymieniają się spostrzeżeniami, czemu należy poświęcić czas. Choć pracują ze sobą już długo, to lekcje poniedziałkowe i środowe nigdy nie są takie same.