Grupa Wokół Centrum dziękuje za premierę!

Grupa Wokół Centrum dziękuje za premierę!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zrealizowaniu spektaklu „Trans_Miss(i)on”! Przede wszystkim choreografom, Iwonie Olszowskiej oraz Ferencowi Fehérowi, za zaakceptowanie zaproszenia do pracy i wciągnięcie nas w swój świat. A także tancerzom: Zuzannie Nir, Jankowi Lorysowi, Piotrkowi Skalskiemu i Pawłowi Koniorowi za to że zechcieli być częścią Grupy Wokół Centrum. Wielkie podziękowania należą się również Marcinowi Janusowi, który kreuje dźwiękową magię w spektaklu.

Ale oprócz osób, które „widać” jest też cała masa ludzi, którzy pozostając nieco w cieniu mają ogromny wpływ na finalny efekt. Ważną pracę w drugiej linii robią pracownicy Nowohuckiego Centrum Kultury, którym dziękujemy za pomoc i zrozumienie. Dziękujemy również podmiotowi zewnętrznemu – Instytutowi Muzyki i Tańca za zaufanie i wsparcie projektu w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018.

Wielkie dzięki należą się też publiczności, która przybyła niezwykle licznie zarówno na pokaz przedpremierowy, jak i na samą premierę „Trans_Miss(i)on”! Jest to dla nas szalenie ważne i niezwykle wzmacniające, dlatego też dziękujemy za zainteresowanie oraz wszystkie dobre słowa, które słyszeliśmy po spektaklu. I obiecujemy, że będziemy jeszcze grać w Studiu KCC! Tak, aby wszyscy dla których zabrakło miejsca na widowni, mieli jeszcze szansę dołączyć do naszej kosmicznej misji!

 

Fotografie poniżej są autorstwa niezastąpionej Katarzyny Machniewicz, której dziękujemy przy każdej okazji, również teraz, i bardzo się cieszymy, że z takim entuzjazmem nam towarzyszy.

 

Spektakl zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018.