WARSZTATY TANECZNE Z ISRAELEM ALONIM W KWIETNIU

WARSZTATY TANECZNE Z ISRAELEM ALONIM W KWIETNIU

AKTUALIZACJA 19.03.2020 – WARSZTATY ODWOŁANE

W kwietniu po raz kolejny będziemy gościć Israela Aloniego!

Zapraszamy na warsztaty tańca współczesnego zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

Każdy z trzech dni warsztatowych zacznie się zajęciami OPEN dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcja OPEN to godzinny warsztat będący dobrą rozgrzewką i intensywną pracą ruchową, która jest podstawą treningu tanecznego. Później tancerze średnio i zaawansowani będą kontynuować pracę z Israelem w ramach 1,5 godzinnego warsztatu tańca współczesnego.

Metoda pracy:
Warsztaty będą wprowadzeniem do praktyki ruchowej Aloniego, która wykorzystuje ogromny potencjał umysłu w zakresie tworzenia i odkrywania w stanie snu bądź na granicy pomiędzy rzeczywistością, a światem fantazji. Praktyka ta wykorzystuje podążanie za kreatywnością umysłu, aby poczuć się wyzwolonym w swoim w ciele, jednocześnie szanując i honorując swoje fizyczne ja. Sensoryczne i dotykowe atrybuty podejścia ruchowego Aloniego przekładają się na poczucie zadowolenia i satysfakcji u osoby tańczącej.

Warsztaty dadzą uczestnikom możliwość odkrycia alternatywnych sposobów podejścia do ciała i zminimalizowania poziomu wysiłku i napięcia poprzez podążanie za wielowymiarowością kreatywnego umysłu. Aloni rozwija własne podejście do ruchu poprzez ciągłe badania prowadzone pod hasłem The I.Aloni Experience.

CENA
Początkujący:
1 zajęcia OPEN – 50 zł,
pakiet 3 dni OPEN – 120zł;
zaawansowani:
1 zajęcia OPEN + warsztaty 90zł, pakiet 3 dni OPEN + warsztaty 250zł

DATA
24-26 kwietnia 2020

GODZINA ROZPOCZĘCIA
18.00

MIEJSCE
sala C-4

Karta zgłoszenia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHl-HAoGHAISVWlnN8w9gtK2lG8Qu2KYx8YPsGUMtc75h5FQ/viewform

Regulamin: