Trwają zapisy do stałych grup tańca współczesnego w KCC!

Trwają zapisy do stałych grup tańca współczesnego w KCC!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych technicznym szkoleniem tanecznym w kierunku tańca współczesnego na zajęcia z tancerkami Krakowskiego Centrum Choreograficznego. Dwa razy w tygodniu, w stałych grupach, tworzymy Wam doskonałe warunki do pracy: wiemy co robimy, dbamy o dobrą atmosferę i wysoki poziom lekcji, jesteśmy otwarte i wciąż się szkolimy, podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje. Co ważne, wszystkie zajęcia odbywają się w przestronnych i komfortowych salach NCK, także w studio KCC, będącym jednocześnie kameralną sceną. A oto jakie formy przygotowałyśmy na ten sezon: 

Cardio Contemporary – nasza autorska propozycja dla amatorów, którzy nie boją się intensywnego i energetycznego treningu! Na tych zajęciach będziecie rozwijać formę i kondycję błyskawicznie.  

Pracownia – unikatowe lekcje dla średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy, którzy cenią sobie różnorodność i chcą szukać własnego języka ruchowego skręcając w nowe i nieznane ścieżki. Na tych zajęciach nie ma nudy ani ociągania się!

Hartownia – intensywne zajęcia dla młodzieży, skierowane na pierwszy poważny kontakt z tańcem współczesnym. Na tych zajęciach potańczycie, ale i popracujecie nad ekspresją i wyrazem w tańcu, podejmując pierwsze próby sceniczne! 

Mały Teatr Ruchu – oryginalne zajęcia dla dzieci, które potrafią płynnie balansować pomiędzy tańcem a teatrem, a wybór pomiędzy jedną z tych sztuk to dla nich za mało! Na tych zajęciach dzieci odkryją bogactwo ruchu i nauczą się wykorzystywać własną kreatywność w tańcu. 

Więcej szczegółów, grafiki i ceny zajęć znajdziecie tutaj:
https://nck.krakow.pl/kcc/grafik/

fot. Katarzyna Machniewicz