Laboratorium Ciała – nabór

Laboratorium Ciała – nabór

Wszystkich tancerzy na poziomie zaawansowanym, zainteresowanych współpracą artystyczną z Martą Wołowiec, zapraszamy do eksperymentalnej grupy pod nazwą Laboratorium Ciała, która w sezonie 2020/2021 będzie w pogłębiony sposób eksplorować ruch, świadomość ciała i wynikająca z niej obecność sceniczną. 

Zapraszamy tancerzy otwartych na improwizację i eksperyment, z dobrą znajomością techniki tańca współczesnego. Grupa w założeniu nie będzie trenować techniki ruchowej, ale to ruch będzie jej głównym językiem ekspresji.

Interesuje mnie proces, poszukiwanie, rozwój indywidualny, a nie efekt końcowy. Chciałabym pozwolić sobie i uczestnikom na swobodną pracę z różnymi narzędziami, która w założeniu nie będzie zdominowana koniecznością stworzenia spektaklu, ale pokaz sceniczny nie jest to wykluczony. Zobaczymy, co się stanie. 

Podpisano – Marta Wołowiec 😉 

Terminy spotkań (mniej więcej 1 x w tygodniu po 3 h) zostaną ustalone po uformowaniu się grupy, z uwzględnieniem dyspozycyjności uczestników i będą odbywać się w Studiu Krakowskiego Centrum Choreograficznego.

zgłoszenia, zapytania: marta.wolowiec@nck.krakow.pl
deadline zgłoszeń: 30 września 2020
przewidywana liczba uczestników: maksymalnie 10 osób
start: październik 2020