JAM W KCC

JAM W KCC

Wiosnę zaczynamy tanecznym krokiem i zapraszamy Was do wspólnego jamowania! Przed nami 2,5h swobodna improwizacja taneczna w studio KCC. Zagra dla nas na żywo Wojtek Kiwer. Szczegółowe znajdziecie informacje poniżej. Bądźcie z Nami koniecznie!

JAM w KCC

24 marca 2023r. 19:00 – 21:30

studio KCC

Bilet wstępu 25 zł – bilety dostępne w kasie przed wydarzeniem pod hasłem „JAM w KCC”.

UWAGA: Dla osób uczęszczających w regularnych zajęciach KCC wejście jest darmowe.

CO TO JEST?
JAM w KCC to wydarzenie, podczas którego otwieramy przestrzeń do improwizacji ruchowej/tanecznej. To możliwość aktywnego uczestnictwa w działaniu improwizowanym, jak również inspiracji innymi osobami poprzez obserwację. Podczas jamu towarzyszyć nam będzie muzyka Wojciech Kiwera, który będzie grał na żywo na syntezatorach modularnych wspieranych komputerem i kontrolerem.

• DLA KOGO?
Dla wszystkich osób chcących poruszać się we wspólnej przestrzeni – zarówno tych z doświadczeniem ruchowym/tanecznym, jak i bez niego.

• KIEDY I GDZIE?
Wydarzenie odbędzie się 24 marca w studio Krakowskiego Centrum Choreograficznego (Nowohuckie Centrum Kultury) i potrwa 2,5 godziny od 19:00 do 21:30.

• DLACZEGO TO ROBIMY?
Jam w swojej idei jest spotkaniem nastawionym na spontaniczność i wymianę, okazją do pobudzającego spotkania między tancerkami i tancerzami. Dla Krakowskiego Centrum Choreograficznego jest także kolejnym sposobem na wzmacnianie relacji społeczności tańca i przedłużeniem marzeń o tworzeniu przestrzeni ruchu jako przestrzeni otwartej na wpływy i wzajemną inspirację.

Wszystkim jamowiczom_kom zapewniamy lemoniadę! 

MUZYKA NA ŻYWO – WOJTEK KIWER

Wojciech Kiwer – tworzy muzykę i organizuje koncerty. Tworzy instalacje dźwiękowe, spacery dźwiękowe, prowadzzi warsztaty dźwiękowe dla dzieci i dorosłych, jest autorem muzyki do spektakli teatralnych, audiobooka, wystaw, animacji, filmu animowanego. Wojtek interesuje się nagraniami terenowymi. Obecnie koncentruje się na graniu koncertów z wykorzystaniem syntezatora modularnego.

Wybrane prace:
– Płyta „Miasto, którego nie było” wyd. Szara Reneta, 2022;
– Płyta „Past perfect not continous” wyd. Nawia Records, 2022.

Muzyka do spektakli:
– „Tens” solo taneczne Marty Wołowiec;
– „Trąbka do słuchania” reż Agnieszka Glińska, Stary Teatr, Kraków 2021 (współautor);
– „Świństwo” – reż Błażej Peszek, Teatr Nowy Proxima, Kraków 2020.

Fot. Klaudyna Schubert