Dobre Wychowanie w Słupsku i Poznaniu / Polska Sieć Tańca

Dobre Wychowanie w Słupsku i Poznaniu / Polska Sieć Tańca

“Dobre Wychowanie” krąży po Polsce dzięki naszej obecności w Polskiej Sieci Tańca i dzięki naszym partnerom, którzy zdecydowali się wybrać i zaprosić naszą produkcję tak licznie. Dziękujemy!

Za nami większość pokazów. Byliśmy już w Krośnie, Warszawie, Kielcach, Bytomiu, a kilka dni temu wróciliśmy z Tarnowa, gdzie “Dobre Wychowanie” stanowiło część programu festiwalowego Sceny Otwartej 2019.

Przed nami pokazy w Słupsku 3 listopada i w Poznaniu 12 grudnia. Na scenie Teatru Rondo Słupskiego Ośrodka Kultury zaprezentujemy się po raz pierwszy! Cieszy nas więc kontakt z nową, nieznaną publicznością. Z kolei w Starym Browarze w Poznaniu rok temu gościłyśmy z “Płaczkami” także w ramach PST dzięki Art Stations Foundation. Tym bardziej nam miło na kolejne zaproszenie! Takie powroty dają energię i sporo motywacji 🙂

Teatr Rondo, Słupski Ośrodek Kultury, 3 listopada 2019, godz.18:00
http://www.sok.slupsk.pl/index.php/pracownie/teatr-main/3590-dobre-wychowanie-spektakl-grupy-wokol-centrum

Stary Browar, 12 grudnia 2019, godz.19:00

Więcej informacji o spektaklu znajdziecie w zakładce repertuarowej:
https://nck.krakow.pl/kcc/dobre-wychowanie/

A czym jest Polska Sieć Tańca?

Polska Sieć Tańca to pierwsza w Polsce, sformalizowana sieć centrów wspierających sztukę tańca i repertuarowa współpraca ośrodków w całym kraju. Sieć od 2017 roku wspiera cyrkulację rodzimych produkcji oraz wymianę artystyczną, a jej otwartość zarówno na instytucjonalne teatry, jak i na niezależnych twórców, daje szansę na zaprezentowanie polskiej sztuki tańca w całej jej barwnej różnorodności. W 2019 roku spektakle z repertuaru PST zagoszczą ponad 50 razy w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Kielcach, Lublinie, Krośnie, Bytomiu, Tarnowie, Suwałkach, Siedlcach i Krotoszynie. Głównym organizatorem Sieci jest Instytut Muzyki i Tańca. 

Więcej: www.pst.info.pl

Do zobaczenia w trasie!

fot. Paweł Moląg