WARSZTAT RUCHOME ŚLADY

W programie warsztatowym mamy również propozycję dla najmłodszych: warsztaty plastyczno-ruchowe dla dzieci w wieku 5-7 lat i bliskich im dorosłych.

12 sierpnia 16:30 – 17:30

Koszt warsztatów: 50 złotych

Regulamin:

Karta zgłoszeń:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhzD0mMQd01bEVt-1SSufC0XVfMD9zHbfR2LeBeSCIYCDbow/viewform?usp=pp_url

Kontakt:
zapisy.kcc@nck.krakow.pl

Ruch, który zostawia ścieżkę na papierze. Ścieżka, która prowokuje do ruchu.

Jaki ślad w przestrzeni może pozostawić ruch? Co to znaczy tańczyć uchwycony wcześniej jego ślad? 

Warsztaty „Ruchome ślady” do propozycja dla wszystkich chętnych, niezależnie od doświadczenia. 

Poprzez twórcze zadania opiekunowie i dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji zarówno w przestrzeni, jak i na papierze. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom. Pobudzimy ciało i wyobraźnię oraz uruchomimy indywidualną ekspresję.

Uwaga! Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie – najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W trakcie warsztatów poruszamy się bez butów. 

ALEKSANDRA BOŻEK – MUSZYŃSKA / KOLEKTYW HOLOBIONT

Fot. M. Zakrzewski

Tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu i filolożka. Od wielu lat prowadzi regularne zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performensu. Beneficjentka programu Global Practice Sharing w Movement Research w Nowym Jorku, Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015-2017 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course w School For New Dance Development w Amsterdamie.  W 2017 roku wraz z Hanną Bylką-Kanecką założyła kolektyw Holobiont, którego celem są interdyscyplinarne projekty wielopokoleniowe. Wspólnie stworzyły cztery produkcje dla rodzin z dziećmi: DOoKOŁA, Księżycowo, _on_line_ oraz Gdzie Kształty mają szyje.

holobiont.pl 

Fot. J. Wittchen

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.