Krakowski Festiwal Tańca!

Uprzejmie informujemy, że od tego roku listopadowy festiwal rezydencyjny znany jako BalletOFFFestival nie będzie się odbywał.

Nowy sezon przyniósł w KCC sporo zmian, nie tylko dotyczących planów artystycznych, ale i samego kalendarza wydarzeń. Zdecydowaliśmy się połączyć nasze siły i zasoby by powołać do życia zupełnie nową imprezę – Krakowski Festiwal Tańca, w miejsce trzech dotychczasowych: BalletOFFFestival, konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC! oraz Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER.

Ideą Krakowskiego Festiwalu Tańca jest połączenie dotychczasowych festiwali organizowanych przez KCC w NCK, co oznacza, że w programie znajdą się prezentacje spektakli polskich i zagranicznych, warsztaty, coachingi, spotkania z artystami i publicznością, wydarzenia towarzyszące oraz konkurs choreograficzny. Nie rezygnujemy też z rezydencji i mamy nadzieję gościć oraz pokazywać artystów w KCC nie tylko w ramach programu festiwalowego.

Trzymajcie kciuki za nasze plany, bo w związku z epidemią koronawirusa nie możemy odbyć pierwszej edycji Krakowskiego Festiwalu Tańca w 2020 r., ale nie tracimy nadziei! Gdy tylko będziemy mogli podjąć wiążące decyzje, damy Wam znać. A póki co zaglądajcie na FB KCC https://www.facebook.com/kcc.nck/ gdzie znajdziecie mniejsze, ale równie ciekawe wydarzenia na okrągło.

fot. Robert Siwek