Grupa tańczących kobiet i mężczyzn w kolorowych ubraniach. Zdjęcie robione z góry.

WARSZTATY RUCHOWE Gaga People Gaga Dancers

3.08

Opracowany przez Ohada Naharina język ruchowy opierający się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. To trening dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego, prowadzony w dwóch formułach: Gaga People i Gaga Dancers.

Zajęcia polegają na całkowitej improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią. Nauczyciel cały czas porusza się z uczniami, co pozwala uczniom inspirować się ruchem nauczyciela i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Gaga rozwija elastyczność, wytrzymałość, zwinność, koordynację i efektywność ruchu. Poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala w nieskomplikowany sposób doświadczyć wolności i przyjemności, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i przy akompaniamencie muzyki.

Opcje do wyboru

GAGA People

Zajęcia Gaga People są otwarte dla osób w wieku 16+, niezależnie od ich doświadczenia tanecznego lub ruchowego.

zajęcia trwają 60 minut

koszt jednych zajęć 60 zł / zapisy otwieramy w lipcu

GAGA Dancers

Zajęcia Gaga Dancers są otwarte dla profesjonalnych tancerzy_rek i studentów_tek tańca w wieku 16+.

zajęcia trwają 75 minut

koszt jednych zajęć 60 zł / zapisy otwieramy w lipcu

Zapisy

 1. Wybierz opcję warsztatów

  Zapoznaj się opisem zajęć, harmonogramem i regulaminem.

 2. Wypełnij formularz

  Link do formularza podamy w lipcu. W formularzu wybierz zajęcia, na które chcesz się zapisać – GAGA People lub GAGA Dancers i wypełnij wszystkie potrzebne nam informacje.

 3. Zaakceptuj i wyślij

  Zaakceptuj regulamin i wyślij zgłoszenie. Upewnij się, że kliknęł_ś ostatni przycisk WYŚLIJ. Tylko po otrzymaniu informacji o zapisie dokonuj płatności.

 4. Przejdź do opłat

  W ciągu kilku dni wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zapisu na warsztaty. W niej znajdziesz też dane do przelewu.

  Do zobaczenia

  Też nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Wciąż masz jakieś pytania?

W sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

przejdź do FAQ

Harmonogram

NCK, sala a 206

3.08

Sobota

10:00-11:00

GAGA People

11:15-12:30

GAGA Dancers

Prowadząca

GOSIA MIELECH

Artystka, tancerka, choreografka, nauczycielka Gaga, pedagożka tańca, reżyserka ruchu oraz założycielka projektu artystycznego DanceLab. Tworzy choreografie solowe i spektakle. Jej działalność obejmuje prowadzenie warsztatów i prezentacje spektakli na całym świecie, m.in. w Nowej Zelandii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Brukseli, Polsce i wielu innych.   Współpracowała z renomowanymi twórcami, takimi jak Ohad Naharin, Uri Ivgi & Johan Greben, Yossi Berg. Została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym Medalem Młodej Sztuki w kategorii Taniec oraz nagrodą „Najbardziej abstrakcyjna idea” podczas Festiwalu w Norymberdze.