Barwy Świata Przyrody 2019

fot. Beata Ostachowicz

Barwy Świata Przyrody 2019

wystawa czynna od 7.03 do 5.05.2019 r.

wernisaż wystawy – 7 marca (czwartek), g. 18.00, FOTO-GALERIA

Opowieść o fotografii zawsze jest opowieścią o świetle. Opowieść  o fotografii przyrodniczej jest opowieścią o poszukiwaniu światła, o kontakcie z naturą,  o wolności i o dzikości. Krajobrazy, w których nie widać człowieka, wolne zwierzęta w ich domach, rośliny dzikich łąk, lasy jeszcze nie zniszczone przez człowieka. Taki świat chcemy zapamiętać i pokazać Wam na naszych zdjęciach. Jesteśmy grupą ludźmi połączonych wspólna pasją, zrzeszonych w Polskim Związku Fotografów Przyrody.

Na wystawie pokazujemy  zdjęcia powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat. Prezentowane fotografie powstawały podczas wspólnych plenerów i wypraw fotograficznych naszych członków. Każdy z nas prezentuje indywidualne spojrzenie na otaczający świat, jedni tropią ptaki i zwierzęta, inni wyruszają na wędrówki w poszukiwaniu ciekawego pejzażu. Jedni dokumentują życie dookoła siebie inni pokazują świat odrealniony, posługując się aparatem jak narzędziem do tworzenia obrazów. Wszyscy jednak cenimy sobie czas spędzony w terenie i zawsze żałujemy kiedy jest go zbyt mało.

W wystawie udział biorą: Bartłomiej CichońRobert CieślikAndrzej DajekLeopold GrelaAdam GutowiczDominika KustoszJanusz MazalonBeata OstachowiczPatrycja WąsikowskaTomasz WilkAnna Jędra-WojciechowskaDariusz WojciechowskiPaweł Wrona

fot. Adam Gutowicz

fot. Leopold Grela

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *