OPEN BODY z Tomkiem Bazanem – ODWOŁANE

OPEN BODY z Tomkiem Bazanem – ODWOŁANE

Z przykrością informujemy, że z powodu kontuzji Tomasza Bazana jesteśmy zmuszeni odwołać warsztaty OPEN BODY z w dniu 16 grudnia oraz spektakle „Makia” i “PROJECT MONSTER”. Wydarzenie zostanie powtórzone w nowym roku. Przepraszamy za utrudnienia.

16 grudnia (w sobotę) o godzinie 19:30 odbędzie się 1,5 h warsztat z tancerzem, reżyserem i choreografem Tomaszem Bazanem, podczas którego uczestnicy z prowadzącym pozbawieni zmysłu wzroku będą eksplorować własne ciało i przestrzeń, radząc sobie z zastaną, nową sytuacją. Proces świadomego ograniczenia zasobów ciała ma pobudzić te, które są w normalnym procesie użycia zakryte lub nieświadome. Warsztat jest skierowany do wszystkich osób, niezależnie od poziomu zaawansowania tanecznego.

zgłoszenia: kcc@nck.krakow.pl

cena: 30 zł (płatność w kasie NCK w dniu warsztatów)

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc – w warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 osób.

TOMASZ BAZAN tancerz, reżyser i choreograf; twórca i kurator dziewięciu edycji międzynarodowego festiwalu eksperymentalnego tańca i ruchu MAAT FESTIVAL; Ukończył wydział Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej o specjalizacji krytyka i animacja dzieł sztuk plastycznych. Współpracuje z teatrami dramatycznymi, tancerzami, choreografami, dramaturgami i reżyserami w Polsce oraz poza granicami kraju. Zrealizował szereg interdyscyplinarnych projektów oscylujących wokół spektakli tanecznych, teatralnych, instalacji kolektywnych, performance pokazywanych w wielu miejscach niemal w całej Polsce i za granicami kraju (min. Niemcy, USA, Norwegia, Ukraina, Białoruś, Francja, Słowacja, Wielka Brytania, Japonia, Hiszpania, Belgia, Izrael) tworząc z czasem swój własny, rozpoznawalny styl. Krytyka uznała działania Tomasza Bazana za jedne z najważniejszych tego typu w Polsce.

fot. T. Fabiański