13.03.2015

XII Krakowski Konkurs Recytatorski

nck_logo_wersja_podstawowa

XII Krakowski Konkurs Recytatorski

12, 13 marca (czwartek, piątek) 2015 r., godz. 900-1600, sala kameralna

Eliminacje rejonowe z udziałem dzieci i młodzieży z nowohuckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

12 marca 2015 r. (czwartek) godz. 900-1130, 1200-1430 – przesłuchania laureatów eliminacji szkolnych ze szkół podstawowych.

13 marca 2015 r. (piątek) godz. 900-1130, 1200-1430 – przesłuchania laureatów eliminacji szkolnych ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


 

Protokół Eliminacji Rejonowych XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w Nowohuckim Centrum Kultury z dn. 12-13.03. 2015 r.

Jury eliminacji rejonowych XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w składzie:
Przewodniczący: Krzysztof Górecki – aktor
Marta Bizoń – aktorka
Bożena Durda – animator kultury NCK
Barbara Kyć-Szmer – animator kultury NCK
po wysłuchaniu w eliminacjach finałowych 76 recytatorów przyznało następujące nagrody:

W kategorii Szkół Podstawowych

w klasach od I do III
I miejsce – Laura Mastalerz – Szkoła Podstawowa nr 156
II miejsce – Jakub Nosal – Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
III miejsce – Kinga Woźniczka – Szkoła Podstawowa nr 155
III miejsce – Julia Gediga – Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
Wyróżnienia
– Brian Gawlik – Szkoła Podstawowa nr 156
– Aleksandra Bis – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
– Zbigniew Skawiński – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
– Elena Karbownik – Szkoła Podstawowa nr 126
– Sabina Gryglewska – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3

w klasach od IV do VI
I miejsce – Małgorzata Drzymuchowska-Chowaniec – Szkoła Podstawowa nr 37
II miejsce – Kamila Lipska – Szkoła Podstawowa nr 155
III miejsce – Aleksandra Śmietana – Szkoła Podstawowa nr 155
III miejsce – Emilia Witowska – Szkoła Podstawowa nr 82
Wyróżnienia
– Julia Zych – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
– Julia Matura – Szkoła Podstawowa nr 91
– Gabriela Osuch – Szkoła Podstawowa nr 156
– Paulina Jamroziewicz – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3

W kategorii gimnazjum
I miejsce – Anastazja Kowalska – Gimnazjum nr 46
II miejsce – Natalia Pasińska – Społeczne Gimnazjum nr 3
III miejsce – Magdalena Goryczka – Gimnazjum nr 37
Wyróżnienia
– Maciej Malik – Społeczne Gimnazjum nr 3
– Konstancja Piotrowska – Społeczne Gimnazjum nr 3
– Klara Pobiedziska – Gimnazjum nr 46

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Lidia Bryja – XII Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Liliana Bochenek – XI Liceum Ogólnokształcące
Wyróżnienia
– Wiktoria Wójcik – XII Liceum Ogólnokształcące
– Szymon Romański – XI Liceum Ogólnokształcące

Czwartek, 12.03.2015

Piątek, 13.03.2015